guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

1.Uluslararası Grand Prix Antalya Yarışları sonuçlandı

0

Antalya’da,  valiliğin desteği ve Enda Tour Organizasyonun iş birliğiyle, Uluslararası UCI Grand Prix yarışmasının ilki Expo’da sona erdi.

Uluslararası kış antrenman yarış serisinin son ayağı olan UCI 1.2 Grand Prix Antalya sona erdi. Grandprix Antalya’da 23 Ülkeden 136 Sporcu Yarıştı.

Yarışmaya 23 ülkeden toplam 136 kişi katılarak kıyasıya mücadele gösterdiler. Düzenlenen ödül töreni ile yarışma sonrası kazanan sporculara madalyaları takdim edildi.

4 Yarışta Toplam 560 Yabancı Sporcu Antalya’da

Grandprix kapsamında toplam 4 yarış düzenlendi. Toplamda 560 yabancı bisikletçi Akdeniz Bölgesi’nin eşsiz doğası ve tesisleriyle tanışma imkanı yakaladı. Sporcular, yarışlara önümüzdeki seneler de de katılacaklarını belirterek Antalya’da yarışmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Enda Tour Kurucusu Ve STB – Spor Turizm Birliği Başkanı Recep Şamil Yaşacan, Antalya Valiliği, Spor Turizm Birliği Ve TÜRSAB destekleriyle düzenlenen yarışlara ilgilinin ilk yıl için oldukça fazla olduğunu belirtti.  Önümüzdeki senelerde Grand Prix yarışlarının gelişerek büyüyeceğini ifade etti.

admin

Avrupa’da hangi ülke ve şehirde kaç otel açılacak?

Previous article

ICCA: Asya-Pasifik’teki 44 kongrenin 5’i iptal edildi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel