guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

Antalya Turizm Fuarı’nı 6 bin kişi gezdi

0

Bu yıl ilki 28-29 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Antalya Turizm Fuarı’nın 6 bin 700 turizm profesyonelini ağırladığı belirtiliyor.  Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara yurtiçi ve yurtdışında bine yakın acenta yetkilisinin katıldığı tahmin ediliyor.

GM Turizm ve Yönetim Dergisini de bünyesinde bulunduran GM Center tarafından bu yıl ilki düzenlenen fuar, sektörün takdirini kazandı. GM Center – Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral, fuarı üç aylık kısa bir sürede gerçekleştirdiklerini belirtikten sonra şu bilgileri verdi: “Bu heyecanı bizimle paylaşan ve fuara büyük emek veren başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm Ve Çevre Bakanlığı olmak üzere tüm hizmet sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Onlarla birlikte bu başarıyı sağladık.  Ayrıca Antalya Turizm Fuarı katılımcı firmalarımızın her birine teşekkür ederim. Son olarak Gm Center ekibime canı gönülden çalışmaları için teşekkürü bir borç bilirim. Bize inanan herkese çok teşekkür ederim.”

Workshop’lar yapıldı

Turizmin Kalbi Antalya Turizm Fuarı’na Türkiye’de ve uluslararası alanda faaliyet gösteren tur operatörleri, seyahat acenteleri, oteller ve otel zincirlerinin yanı sıra seyahat teknolojileri ve turizm sektörü tedarikçileri katılım gösterdi. Antalya Turizm Fuarı kapsamında düzenlenen workshop’lar kapsamında turizm teknolojileri, online platformlar, gastronomi, turizmde insan kaynakları, satış ve pazarlama, medya, otel yönetimi, dijital çağda acenta ve tur operatörlerinin yeri ve önemi, MICE, eğlence konu başlıkları ele alındı. Bunların yanı sıra Antalya Turizm Fuarı’nda Almanya ve Rusya gibi başlıca pazarların uzmanları tarafından analizler ve turizmin tüm aktörleriyle yapılan beyin fırtınası toplantıları turizmcilere yeni perspektifler adına önemli katkılar sundu.

admin

Ironman 70.3 Turkey heyecanı başlıyor

Previous article

Kastamonu kültür sanat soludu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel