guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

Barceló İstanbul birinci yılını iş ortaklarıyla kutladı

0

Barceló Istanbul Hotel, 18 Aralık 2019’da açılışının birinci yıl dönümünü kutladı. Türkiye’yi öncelikli destinasyon olarak kabul eden ve 20 yıldan fazla bir süredir ülkede faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Barceló Hotel Group, bu süre zarfında otel zincirine güveninden bir şey yitirmeden iş birliğine devam eden ve Barceló Istanbul otelinin ilk yılında çok kıymetli katkılarda bulunan 300’den fazla yerli acentenin temsilcilerini düzenlediği etkinlikte ağırladı.

Barceló Hotel Group Türkiye Bölge Müdürü Hasan Ekmen, etkinlikte yaptığı konuşmada doluluk ve konuk memnuniyeti açısından harika bir yıl geçirilmesine katkıda bulunan acentelere teşekkür etmekle kalmadı, ilk yılda 140 farklı milletten misafirin otelde ağırlanması gibi gurur verici bilgileri de konuklarla paylaştı.

Ekmen, yıl dönümü etkinliği sırasında ayrıca bu başarıyı mümkün kılan tüm otel personeline yoğun emekleri için teşekkür etti. Etkinlik daha sonra Türk ve İspanyol mutfağından geleneksel tatların konuklara ikram edildiği bir kokteyl ile devam etti.

admin

TÜROFED’in yeni başkanı Sururi Çorabatır oldu…

Previous article

Azerbaycan turizm pazarı 1 milyona koşuyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel