guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

Travelshop Turkey, Ace of M.I.C.E’a alım heyetleri getirecek

0

Aralarında EMITT’in Hosted Buyer (alım heyeti) dahil birçok B2B etkinliği düzenleyen Travelshop Turkey, yarın kapılarını 7’nci kez açacak olan Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarının Hosted Buyer ve B2B Speed networking organizasyonunu da gerçekleştiriyor.

Travelshop Turkey’nin Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en iyi seyahat acentelerinin İstanbul’da bir araya geleceğini hatırlattıktan sonra “250 metrakrelik dev bir stand alanına sahibiz. Ace of M.I.C.E’a iştirak edecek tüm turizm profesyonellerini standlarımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız” dedi.

Bu yıl  Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines ile yapılan işbirliği neticesinde yabancı Hosted Buyer (alım heyetleri) organizasyonu ve randevulu B2B görüşmelerinin  gerçekleştirilmesini üstlendiklerini vurgulayan Kalender konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

“Bu etkinliğe özel olarak geliştirdiğimiz çalışmalar neticesinde, elinde yarım milyar eurodan fazla bütçeye sahip firmaların etkinliğe katılımını sağlıyoruz. Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarına gelecek olan Hosted Buyerlar Türkiye ile ilgili gruplardan oluşuyor. Dünyanın son teknoloji ürünü B2B sistemini geliştirdik. Sistem, hem katılımcı hem de buyer’lara yönelik büyük kolaylıklar sağlıyor. Sistem sayesinde fuarı daha etkili ve hedef odaklı bir boyuta taşıyacağız.”

Kalender, gelen Hosted Buyer’ların, sadece B2B çalıştay randevu sisteminin kullanılması anlamıyla sınırlı kalmayıp İstanbul’dan başlayarak Antalya, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi turistik destinasyonlara eğitim gezilerini de içerdiğini belirtti.

23 Ocak tarihinde, Kumkapı’da bulunan Olimpiyat 2 Minas Restoranda tüm Hosted Buyerlara yönelik olarak bir kokteyl partisinin yanı sıra, ertesi gün Ramada Hotel & Suites Golden Horn’da Veda Yemeğini de içeren zengin bir etkinlikler düzenleneceği belirtiliyor.

admin

Ruslardan Bodrum-Gümbet’e 40 milyon dolarlık yatırım

Previous article

IFITT TURKEY CHAPTER çalışmalarına başladı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel