guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

TravelShop Turkey,Hindistan’ın 5 şehrinde Türkiye’yi tanıtacak

0

Dünya genelinde 100’ü aşkın WorkShop etkinliği ve B2B Fuar katılımı yapan TravelShop Turkey,  Hindistan’ın 5 şehrinde Türkiye’yi tanıtacak. TravelShop Turkey yönetimi, Hindistan’da düzenleyeceği workshop’un yanı sıra, 2 fuara da katılıyor.

Bangalore, Ahmedabad ve Kolkata’da B2B etkinliği yapılacak TravelShop Turkey etkinliğinin ardından, Hindistan’ın en lüks fuarı olan BLTM Delhi Fuarında katılım sağlanacak. Hindistan’ın tek outgoing fuarı olan OTM Mumbai fuarında Türkiye standının açılacağı ve Mumbai’de Destination Turkey çalıştayının organize edileceği belirtiliyor.

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, amaçlarının hızla büyüyen Hindistan turizm pazarından ülke olarak en yüksek faydayı sağlamak olduğunu hatırlataraka “Özellikle MICE ve düğün guruplarını Türkiye’ye çekmeyi hedefliyoruz. Workshop çalıştayı Türkiye’den tüm firmalara açıktır. Türkiye tanıtımları yapan tüm turizm firmaları etkinliklerinde yer alabilir” dedi.

Türkiye görselleri teşhir edilecek

BLTM Delhi ve OTM Mumbai fuarlarında sadece Türkiye logosu ve görsellerini içericeğini ve Bakanlık standından farklı olmayacağını belirten Kalender şu bilgileri Verdi: “Böylelikle herkes eşdeğer konumda olacak. Şimdiye kadar20 kadar başvuru aldık. Taleplerin artması halinde stand boyutlarını genişleteceğiz. Hindistan’daki WorkShop ve Fuar etkinliğimize katılmak isteyen meslektaşlarımız ofisimizden Alper Yağcı ile irtibata geçebilirler.”

Kalender, bir sistem ürettiklerini ve bu sistemin ön randevu alımı ve bunun görüntülenebildiği özelliklere sahip olduğunu belirterek açıklamalarını şöyle noktaladı: “Tüm turizm sivil toplum kuruluşları ve sektör basınını aramızda görmek istiyoruz. Etkinlik takvimimizi, mart ayında, ACE of MICE Exhibition By Turkish Airlines Hosted Buyer programı kapsamında dini temalı Holy Lands, Mayıs ayında ise Yacth Cruise temalı workShoplar şeklinde belirledik. Bu çalışmalarımızı da devam ettireceğiz.”

admin

Uzakrota’yı 4.500 profesyonel izledi

Previous article

TÜROFED’in yeni başkanı Sururi Çorabatır oldu…

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel