guncelHaberlerManşetsektor-haberleri

Wyndham Hotels, La Quinta’nın ilk otelini İstanbul’da açtı

0

Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, hızla büyüyen La Quinta markasının Amerika kıtaları dışındaki ilk otelini açtı.

80’in üzerinde ülkede, 20 markası altındaki 9 bin 200’den fazla oteliyle dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 404 odalı La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli otelini açarak La Quinta by Wyndham markasını ilk kez Avrupa’ya taşıdı. Böylece marka, ziyaretçilerle Amerika kıtaları dışında ilk kez buluştu.

Kuzey Amerika ve Latin Amerika’da bulunan 900’ün üzerindeki oteliyle üst-orta segmentinin öncü markası La Quinta by Wyndham, çağdaş tasarımı, incelikle düşünülmüş imkanları ve güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Wyndham, La Quinta markasının otel franchise ve yönetim faaliyetlerini 2018 yılında satın alarak, şirketin dünya çapında sunduğu hizmetlerini ve geniş marka yelpazesini daha da güçlendirmişti.

Wyndham, markayı satın aldıktan sonra La Quinta’yı dünyanın önemli pazarlarına taşıyarak, üst-orta segmentinin güvenilir seçeneğini hem otel geliştiricilerle, hem de ziyaretçilerle buluşturmak için stratejik planlarını hazırlamıştı. La Quinta’nın İstanbul’da açılan yeni otel ile Avrupa pazarına girmesi, aynı zamanda markanın uluslararası alandaki büyüme trendinin bir parçası. Wyndham 2019 yılında, Dominik Cumhuriyeti’nde beş yıl içinde sekiz otel açarak Karayipler pazarına grime planını açıklamıştı. 2018 yılında Leon ve Santiago kentlerinde yeni inşa edilen otellerle, La Quinta’nın Meksika ve Şili’deki varlığı da güçlenmişti.

La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli, ülke genelinde 80’in üzerindeki oteliyle Türkiye’nin en büyük uluslararası otel grubu olan Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de en son açtığı tesisler arasında yer alıyor. Türkiye 2020 yılında 58 milyon ziyaretçi ağırlamayı hedeflerken, La Quinta’nın pazara girişi de Wyndham’ın ülkedeki marka arzını genişletiyor ve şirketin, her türlü ziyaretçinin ihtiyaçlarına cevap verebilme misyonunu yansıtıyor.

“Türkiye bizi heyecanlandırıyor”

La Quinta markalarını Türkiye’ye getirmekten dolayı heyacanlı olduğunu belirten Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı ve Genel Müdürü Dimitris Manikis, şu bilgileri verdi: “Kaliteli, güvenilir hizmeti ve misafirlere sunduğu harika deneyimlerle uzun yıllardır tanınan La Quinta markasını Avrupa’ya getirmekten ve marka arzımızı Türkiye gibi önemli bir pazarda genişletmekten büyük bir heyecan duyuyoruz. La Quinta’nın Wyndham ailesine katılmasının ardından, markayı dünya çapında büyütmek için muazzam fırsatlar gördük. İstanbul yalnızca 2018’de 13 milyonun üzerinde uluslararası ziyaretçi ağırlayarak tüm zamanların rekorunu kırdı ve tarihi, kültürel ziyaretler ve iş seyahatleri açısından inanılmaz çeşitlilikte imkanlar sunuyor. Ziyaretçiler için dünyanın en cazip şehirlerinden olan İstanbul, La Quinta’yı Avrupa ile buluşturmak için mükemmel bir seçenek oldu.”

İstanbul Havalimanı ve Expo Center’dan kolayca erişilebilen La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli’nin 404 adet misafir odası bulunuyor ve otel, ve üç restoran, fitness merkezi ve sauna, hamam, jakuzi, buhar odası ve ısıtmalı kapalı havuz gibi geniş bir yelpazede imkanlar sunuyor. La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli aynı zamanda bin 500 metrekarenin üzerinde toplantı alanı, sekiz toplantı salonu ve bir balo salonuyla, turistik seyahatler kadar iş amaçlı ziyaretlerin ihtiyaçlarına da ihtiyaçlarına cevap veriyor.

admin

Zamanda Pişen Yemekler kitabı satışa sunuldu

Previous article

Çinli turistler 2020’de seyahat etmeye devam edecek mi?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in guncel